JokiLaakeri Oy, Tampere
Ilmailunkatu 17, 33900 Tampere, PL 12, 33101 Tampere
Keskus 010 525 1600, faksi 010 525 1616

Jori Paatsjoki
Toimitusjohtaja
Suora 010 525 1602
Matkapuhelin 0400 638 051
jori.paatsjoki@jokilaakeri.fi
Jari Pelttari
Varatoimitusjohtaja
Suora 010 525 1605
Matkapuhelin 040 570 6110
jari.pelttari@jokilaakeri.fi
Pekka Ahola
Myyntijohtaja
Suora 010 525 1609
Matkapuhelin 040 770 6090
pekka.ahola@jokilaakeri.fi
Kristiina Talonpoika
Talouspäällikkö
Suora 010 525 1604
kristiina.talonpoika@jokilaakeri.fi
Timo Karvonen
Tuotepäällikkö, työkalut
Suora 010 525 1607
Matkapuhelin 050 322 8058
timo.karvonen@jokilaakeri.fi
Jani Joensuu
Ostopäällikkö
Matkapuhelin 050 564 0360
jani.joensuu@jokilaakeri.fi
Sanna Korpela
Ostot ja ulkomaankauppa
Suora 010 525 1603
Matkapuhelin 050 373 2466
sanna.korpela@jokilaakeri.fi
Markku Suomi
Myynti
Suora 010 525 1608
Matkapuhelin 050 339 3044
markku.suomi@jokilaakeri.fi
Jari Malinen
Myynti
Matkapuhelin 050 464 8332
jari.malinen@jokilaakeri.fi
Ilkka Laine
Myynti
Suora 010 525 1606
Matkapuhelin 050 430 3717
ilkka.laine@jokilaakeri.fi
Jouni Masalin
Myynti, työkalut
Matkapuhelin 040 709 5388
jouni.masalin@jokilaakeri.fi
Essi Talonpoika
Myyntiassistentti
Suora 010 525 1601
essi.talonpoika@jokilaakeri.fi
Eero Karjalainen
Varastopäällikkö
Suora 010 525 1610
Matkapuhelin 040 7000 722
eero.karjalainen@jokilaakeri.fi
Petteri Suomi
Varasto, kuljetukset
Matkapuhelin 050 339 3133
petteri.suomi@jokilaakeri.fi
Kirsi Lehtiaho
Tavaran lähetys ja vastaanotto
Matkapuhelin 050 323 0305
kirsi.lehtiaho@jokilaakeri.fi
Antti Röntynen
Varasto, kuljetukset
Matkapuhelin 050 445 1435
antti.rontynen@jokilaakeri.fi

JokiLaakeri Oy, Keski-Suomi

Jarkko Lipsonen
Myyntipäällikkö, Keski-Suomi
Matkapuhelin 040 534 9635
jarkko.lipsonen@jokilaakeri.fi

JokiLaakeri Oy, Lahti
Laatukatu 2, 15680 Lahti
Keskus 010 525 1611, faksi 010 525 1615

Matti Viljanen
Myyntipäällikkö
Suora 010 525 1612
Matkapuhelin 050 917 9571
matti.viljanen@jokilaakeri.fi
Juha Kemppi
Myynti
Suora 010 525 1681
Matkapuhelin 050 492 9810
juha.kemppi@jokilaakeri.fi
Jukkapekka Päivinen
Myynti
Suora 010 525 1613
Matkapuhelin 050 917 9572
jukkapekka.paivinen@jokilaakeri.fi
Ilkka Jormanainen
Kuljetukset, varasto
Matkapuhelin 050 339 3380
ilkka.jormanainen@jokilaakeri.fi

Jokilaakeri Oy, Vaasa
Varastokatu 7, 65100 Vaasa

Kenneth Johansson
Myynti
Matkapuhelin 050 401 4245
kenneth.johansson@jokilaakeri.fi
Jens Rönn
Myynti
Matkapuhelin 040 513 8859
jens.ronn@jokilaakeri.fi

Senior Adviser

Tim Perä
Senior Adviser
Matkapuhelin 0400 732 343
tim.pera@jokilaakeri.fi

24/7 -palvelu- ja päivystysnumerot
Tampere 010 525 1600
Lahti 010 525 1611

LASKUTUSTIEDOT

Paperilaskut:
PL 12
33101 Tampere
tai pdf:nä osoitteeseen info@jokilaakeri.fi

Verkkolaskut:
IBAN: FI45 8000 1270 6188 62
BIC: DABAFIHH

VAT: FI10815369

Sivuston toteutti Fuel